Протягом доби мешканці Волновахи віддали шахраям понад 35 000 гривень

13.03.2019


Волноваські правоохоронці відкрили відразу 4 кримінальні провадження відносно шахрайських дій зловмисників.Увага! Не повідомляйте особисті данні банківських карток стороннім особам, не замовляйте продукцію у неперевіреного продавця, а оплату здійснюйте лише після отримання та перевірки товару.

Із заявою про зняття з банківської картки  12 500 гривень по допомогу до поліції звернувся 27-річний чоловік. Він  розповів, що скористався  онлайн-обмінником валют criptobox.in.ua, де невідомі особи заволоділи шахрайським шляхом його коштами.

Щє одне повідомлення надійшло від жінки 1982 року народження, яка замовила товар у мережі Інтернет на суму 24000 гривень. Гроші перерахувала, а товар не отримала.

Інформація про вказані події внесена в Єдиний реєстр досудових розслідувань за ознаками ч. 1 ст. 190 Кримінального кодексу України (шахрайство) - карається штрафом до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк до двохсот сорока годин, або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до трьох років.

Інші випадки також були зареєстровані у м. Волноваха. Зокрема люди замовляли різні товари в Інтернеті.

Хоча з населенням проводиться безліч профілактичних заходів, люди продовжують вірити шахраям. Зараз складно знайти людину, яка б жодного разу у житті не стикалася із витівками різних аферистів, починаючи від мережі Інтернет і закінчуючи реальними людьми із оточення. Шахраї не обирають потерпілих за станом матеріального положення, професію чи віком, у зоні ризику будь-хто.

Поліція Волновахи попереджає: не повідомляйте особисті данні банківських карток стороннім особам, не замовляйте продукцію у неперевіреного продавця, а оплату здійснюйте лише після отримання та перевірки товару.

 

 

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета