Жителі Вугледару задоволені роботою місцевої поліції

13.03.2019


Про це сьогодні поговорили під час виїзного прийому громадян полковником поліції Олександром Коломійцем. Місцеві жителі прийшли до керівника, щоб висловити подяку за достойно організовану службу місцевої поліції.

Жителі невеличкого містечка отримали можливість звернутися з проблемними питаннями до керівника поліції Волновахи Олександра Коломійця.

До начальника звернулися дві жінки, які зіткнулися з роботою місцевої поліції та були задоволенні оперативністю та злагодженістю дій правоохоронців Вугледару. Треба відзначити, що для поліції головним критерієм вдалої служби – є задоволенні громадяни, які отримали якісний сервіс від правоохоронних органів.

 Виїзні прийоми дозволяють жителям населених пунктів не тільки розповісти про накопичені проблеми, а й отримати необхідну консультацію від поліцейських, а начальник в свою чергу, має можливість без посередників дізнатися, чим живуть люди на місцях.

Також нагадаємо, щопонеділка з 09.00 до 18.00 в адміністративній будівлі Вугледарського відділення поліції начальник Сергій Павленко проводить особистий прийом громадян.  Мешканці можуть поставити свої питання та обговорити проблеми, які їх турбують.

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета