Працівники ГРПП провели у Волновасі профілактичний рейд для пішоходів

14.03.2019


Найжвавіша вулиця транзитного міста – Центральна. Тут велика кількість транспорту, а також  громадян, які нехтують правилами ПДД, перебігаючи дорогу у невстановлених місцях та створюючи аварійні ситуації. Цього разу правоохоронці попереджали, а наступного – будуть притягувати порушників до відповідальності.

Сьогодні працівники сектору ГРПП у місті Волноваха провели профілактичний рейд для учасників дорожнього руху, а саме пішоходів. Правоохоронці зупиняли громадян, які перебігали проїзну частину у невстановлених місцях та консультували їх щодо адміністративної відповідальності, яка існує за такі порушення.

Так, згідно статті 127 КУпАП  «Порушення правил дорожнього руху пішоходами, велосипедистами та особами, які керують гужовим транспортом, і погоничами тварин» на порушників чекає попередження або штраф у  розмірі трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Але якщо пішохід перебуває у стані алкогольного сп’яніння чи своїми діями спричинив створення аварійної обстановки, то штраф збільшується до 10 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Цього разу поліцейські не писали протоколи, а пояснювали людям, що начебто на перший погляд таке дрібне порушення, може призвести до тяжких наслідків. Тим більш, що минуло року у Волновасі  3 людини, які зненацька вибігли на дорогу, загинули під колесами автівок.

Дуже прикро, адже не всі громадяни розуміють це. Наприклад, сьогодні деякі перехожі перебігали дорогу прямо перед службовою машиною, деякі рухалися по проїзній частині напідпитку, а деякі навіть намагалися криками довести, що бігати по дорозі можна і за це законодавством нічого не передбачено.

Дорогі жителі Волновахи! Головне дотримуйтесь ПДД, поважайте всіх учасників дорожнього руху, будьте обережними і не лінуйтесь переходити дорогу у визначених місцях! Ми працюємо для вашої безпеки!

 

Волноваський відділ поліції Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета