Під час обшуку поліцейські Волновахи вилучили у чоловіка бойову гранату та наркотики

18.03.2019


Під час  проведення санкціонованого обшуку у будинку одного з місцевих жителів Хлібодарівки, поліції знешкодили гранату РГД-5 та вилучили скляні банки з канабісом.  Власник заборонених предметів відмовився від будь-яких пояснень. Наразі відкрито два кримінальних провадження.

Перевіряючи отриману оперативну інформацію, працівники кримінальної поліції та слідчі за ухвалою суду провели обшукові заходи за місцем мешкання 37-річного жителя Хлібодарівки.

В гаражі,  на  одній з поличок, поліцейські виявили та вилучили гранату РГД-5. Власник вибухонебезпечного предмету відмовився пояснювати звідки у нього з’явилися боєприпаси та з якою метою він їх зберігав. Відомо, що чоловік раніше не притягувався до кримінальної відповідальності. Також під час подальшого огляду приміщення правоохоронці виявили декілька склянок з речовиною рослинного походження із специфічним запахом. За попередніми даними чоловік зберігав вдома близько 300 г. канабісу. Все вилучене спрямовано на експертизу.

За вказаним фактом відкрито відразу два кримінальних провадження за ч. 1 ст. 263 «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами» та ч. 1 ст. 309 « Незаконне зберігання наркотичних речовин» Кримінального кодексу України.

Волноваський відділ поліції Донецької області

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета