Нікольські поліцейські провели рейд щодо недопущення порушення прав дітей

18.03.2019


З метою виявлення дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, інспектором ювенальної превенції спільно зі спеціалістами служби у справах дітей проведено профілактичний рейд у 4 родинах, де виховується 9 дітей.Комісія відвідала багатодітні та малозабезпечені родини, а також сім’ї, де батьки в силу різних причин неповною мірою виконують батьківські обов’язки, чи існує загроза вчинення насильства в родині.
У результаті рейду обстежені умови проживання 4 родин, в яких виховується 9 дітей.
Перевірки таких сімей за місцем проживання здійснюються з метою виявлення і попередження сімейного неблагополуччя, недопущення порушення прав дітей і носять регулярний характер. Завдання поліції та соціальних служб - направити батьків на шлях виправлення, змусити їх замислитися про належне виховання своїх дітей і відмовитися від поганих звичок.


З батьками проведено профілактичні бесіди щодо належного виконання батьківських обов'язків, ведення здорового способу життя, створення належних умов для проживання та розвитку дітей, попередження насилля в сім'ї, та попереджено про відповідальність, передбачену чинним законодавством за неналежне виконання батьківських 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета