Під час особистого прийому новий начальник поліції Великої Новосілки познайомився з місцевими мешканцями

19.03.2019


Всі питання, з якими зверталися люди, взяті на особистий контроль підполковника поліції Андрія Друмова. Нагадуємо, що прийом громадян начальник здійснює що понеділка, з 10:00 до 13:00 годині, за адресою смт Велика Новосілка, вул. Пушкіна, буд. 30.

Громадяни звертались з різними проблемами, переважно вони стосувалися розслідування кримінальних проваджень.
Крім того, приходили люди, які надавали інформацію про скоєні правопорушення та розповідали про знайомих, які на їх думку порушили закон. Так, на прийом до начальника завітала мешканка села Константинопіль, яка попросила допомоги у поліціцейських. Вона розповіла, що невідома особа 15.03.2019 року шахрайським шляхом оформила на її ім’я кредит на суму 5500 гривень.

Також на прийом до начальника прийшли мешканці села Новочеретувате та села Роздольне. Обидва хотіли отримати інформацію про хід досудового розслідування одного з кримінальних проваджень.
Андрій Олександрович уважно вислухав усіх 7-х громадян, які завітали до нього на прийом та запевнив у об’єктивному розгляді їх звернень та вжиття за їх результатами відповідних заходів реагування.


 

Всі питання обговоренні на прийомі взяті на особистий контроль начальника.
Нагадуємо, що прийом громадян начальник здійснює що понеділка, з 10:00 до 13:00 годині, за адресою смт Велика Новосілка, вул. Пушкіна, буд. 30.

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета