Поліцейські встановлюють лісорубів, які знищували ліс під Новотроїцьким

19.03.2019


Голова селищної ради повідомив на 102, що поблизу населеного пункту у лісосмузі невідомі вирубують дерева. До приїзду поліції зловмисники втекли. Зараз правоохоронці встановлюють всі обставини події та відкрили кримінальне провадження.

Лісовий фонд Донецької області становить понад 200 тисяч га. Територія велика, відтак, щоб ефективно протидіяти незаконні вирубці, поліція співпрацює з лісовими господарствами, підрозділами екології та природних ресурсів місцевих рад, а також – блокує нелегальні перевезення деревини.

На території держави триває комплекс цільових заходів з метою контролю за законністю перевезень продукції лісгоспу. На Донеччині силами груп реагування поліції організоване посилене патрулювання автошляхів навколо лісових масивів.

Також правоохоронці постійно інформують громадськість про важливість взаємодії в цьому напрямку. Так, днями на 102 подзвонив Олександр Ворожбит, який перебуває на посаді голови Новотроїцької сільської ради та повідомив про незаконну вирубку дерев біля населеного пункту. На місце швидко приїхав наряд поліції, але зловмисники встигли втекти, залишивши деревину та речові докази. Зараз слідчі розпочали досудове розслідування за ст. 246 ККУ. Перевіряються ймовірні свідки та встановлюються особи порушників.

З 1 січня 2019 року у силу вступив закон, який посилює кримінальну та адміністративну відповідальність за незаконну вирубку лісу. Це дозволить ефективніше протидіяти знищенню лісових масивів та запобігти повторним злочинам.

Якщо ви стали свідками незаконної вирубки лісу, просимо повідомити про це на цілодобову спецлінію «102» для негайного реагування на правопорушення. І висловлюємо подяку тим, хто небайдужий до свого району.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета