У Кураховому поліцейські виявили жінку, яка використовувала свою дитину для жебрацтва

19.03.2019


Декілька місяців жінка разом із своєю 11-річною донькою просила милостиню у перехожих на автовокзалі, по квартирах та інших людних місцях. Через заробіток матері дівчинка не ходила до школи. За вказаним фактом поліція розпочала досудове розслідування.

38-річна жінка, не маючи постійного місця проживання, останнім часом мешкала у селі Дачне. Кожного дня вона брала свою доньку та приїздила до міста Курахове на заробітки.

Матір з’являлася у людних місцях у центрі Курахового, де з її слів вона просила гроші та продукти харчування. Помітили жебрачку на автовокзалі співробітники поліції Мар’їнського району. Поспілкувавшись з жінкую, правоохоронці встановили, що 11-річна донька перестала ходити до школи, адже постійно просила милостиню у людей. Горе-мати зізналася у скоєному та співпрацює зі слідчими.

За вказаним фактом відкрито кримінальне провадження за ст.150-1 «Використання малолітньої дитини для заняття жебрацтвом» Кримінального Кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді обмеження волі на строк до 3 років або позбавлення волі на той самий строк.

Поліцейські звертаються до небайдужих громадян: якщо ви бажаєте допомогти таким людям, зберегти життя та здоров’я дітей, повідомляйте про вказані факти до поліції.

Марїнське відділення поліції Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета