У Волноваському відділі поліції відкрився тренажерний зал

20.03.2019


За підтримки первинної професійної спілки атестованих працівників поліції Волноваського ВП було відновлено тренажерний зал та придбано все необхідне спортивне знаряддя для повноцінних тренувань наших спортсменів.

З початку 2018 року  і дотепер у Волноваському відділі поліції відбулося багато змін. Зараз же у відділі працює безліч поліцейських, які займаються спортом не тільки амоторськи, а й професійно. Наприклад,  Дмитро Луньов - семикратний чемпіон Донеччини з боротьби самбо та кандидат в майстри спорту з важкої атлетики, Артур Пісковець, який має за плечима чемпіонські звання з гирьового спорту та титул кандидата в майстри спорту. Тому керівництво поліції вирішило підтримати розвиток спортивного напрямку, відновивши спортивний зал та окремо тренажерний.

Завдяки підтримки  Волноваської РДА було відремонтовано великий спортивний зал. Там з’явився санвузол, нові вікна і тепер є всі умови для комфортних тренувань. А в свою чергу первинна професійна спілка атестованих працівників поліції Волноваського ВП закупила нові тренажери та інше спортивне приладдя.

Поліція Волновахи вдосконалюється та зростає, тому запрошуємо поповнити лави правоохоронців!

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета