У Вугледарі відбулося засідання Робочої групи з питань безпеки та соціальної згуртованості

20.03.2019


Учасники зустрічі мали змогу поспілкуватись з начальником Вугледарського відділення поліції Сергієм Павленко, заступником міського голови Максимом Вербовським та спеціалісткою з мобілізації ПРООН України Наталею Красківською.


 

Вступне слово мав очільник Вугледарської поліцї, який звітував перед громадою щодо роботи місцевої поліції за 2018 рік. Звіт включав в себе такі актуальні розділи, як загроза бойових дій, реагування на повідомлення про правопорушення, безпека жителів на вулицях та у власній оселі, захист дітей та жінок від домашнього насильства тощо. Спілкування було жвавим та побудовано на взаємодії. Всі присутні отримали вичерпні відповіді на свої запитання.
Команда Агенції представила Профіль Вугледарської громади та інтерактивну карту (знаходиться сайті - vcda.org.ua) та яка згодом буде додана на офіційний сайт Міська Рада Вугледар.
На завершення зустрічі представник ПРООН Наталя Красківська розповіла про програми з безпеки, що реалізуються міжнародними організаціями спільно з поліцейськими на території Донецької області.

 

 

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета