За три місяці поліція Волновахи виявила понад 2000 порушників Правил дорожнього руху

03.04.2019


Групи реагування патрульної поліції виявили 111 осіб, які керували транспортним засобом у стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння. Всього на території району зафіксовано понад 500 порушників дорожніх знаків та 180 водіїв без документів.

Волноваським відділом поліції було проаналізовано стан аварійності за три місяці на території обслуговування. Всього виявлено понад  2000 порушників правил дорожнього руху згідно різних статей КоАП: 180 водіїв управляли транспортом без документів, 135 громадян порушили правила проїзду пішохідних переходів, 111 осіб, які керували транспортним засобом у стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння та ще 500 водіїв  не виконали вимоги дорожніх знаків

Крім того, майже кожної доби поліцейські  виявляють водіїв, які сідають за кермо у стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння, тим самим ризикуючи своїм життям  та оточуючих. За 3 місяці у Волновасі задокументовано 111 «потенційних вбивць». Треба відзначити, що в з приходом теплої пори року кількість нетверезих водіїв почала збільшуватися.

Дотримуйтесь ПДР та бережіть своє життя!

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета