Поліцейські Волновахи вчать школярів протидіяти булінгу

10.05.2019


Сьогодні для дітей Волноваської школи №7 поліцейські, працівники мобільної бригади соціально-психологічної допомоги провели інформаційно-просвітницький захід "Життя без насильства". З підлітками були розглянуті поняття насильства, булінгу та їх різновиди, психологічні портрети постраждалих та кривдників, етичні та моральні норми людини, самооцінка , цикл насильства.

Теми насильства та булінгу   зі старшокласниками Волноваської загальноосвітньої школи № 7 обговорювались співробітниками Волноваського відділу поліції,  Волноваської мобільної бригади соціально-психологічної допомоги № 24 та представниками ЮНІСЕФ офісу м.Маріуполь.  Від працівників мобільної бригади учні дізналися про статистику постраждалих від різних видів насильства, нормативно-законодавчі документи, які захищають права людей. А поліцейські акцентували увагу на тому, що з січня 2019року діє закон «Про внесення змін до Кримінального та Кримінального процесуального кодексів України з метою реалізації положень Конвенції Ради Європи про запобігання насильства та боротьбу з цими явищами».

Нововведення вступили у законну силу з 11 січня 2019 року, а саме: ст.126-1 Кримінального кодексу України – "Домашнє насильство". Відтепер максимальне покарання для кривдника передбачене у вигляді позбавлення волі на строк до двох років.
 


Крім того, Стаття 173--4 «Булінг (цькування) учасника освітнього процессу» тягне за собою накладення штрафу від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від двадцяти до сорока годин.

Під час заходу учням були надані поради та рекомендації, що робити в небезпечних ситуаціях, як захистити себе від цих негативних явищ, куди звернутися за допомогою.
Сподіваємось, що такий вид інформаційно-просвітницької роботи підвищить обізнаність нашого підростаючого покоління з питань попередження насильства й захистить кожного громадянина. Не будьмо байдужими до тих хто поряд!

 

Волноваський відділ поліції в Донецькій області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета