Поліція Волновахи привітала багатодітну родину прифронтового села Чермалик із Днем сім’ї

15.05.2019


Керівництво Волноваського відділу поліції завітали в гості до багатодітної родини, де виховуються п’ять дітлахів аби привітати із родинним святом та передати подарунки.

У селі Чермалик, яке знаходиться на відстані автоматного пострілу від позицій терористів, проживає багатодітна сім’я, де виховуються п’ять діточок.

Всі ці роки неоголошеної війни родина не покидала рідного села. Після численних обстрілів подружжя раз за разом ремонтували будинок, відводили дітей до школи та продовжувалися займатися домашніми справами.

Батьки не мають високого доходу, однак вони намагаються дати своїм діткам все необхідне.

Взявши із собою солодкі подарунки, фрукти, іграшки, книжки та деякі продукти харчування, керівники Волноваського відділу поліції відправились у прифронтовий Чермалик аби привітати родину із сімейним святом та передати святкові гостинці.

Поліцейські побавили дітей, дозволивши покерувати поліцейської автівкою та подивитися як в ній все працює.

Збираючись вже їхати, до правоохоронців підбігли хлопчики та з усією щирість сказали, що як виростуть обов’язково стануть поліцейськими.

 

Віддавши частинку свого тепла, поліцейські отримали безцінний дарунок - щирі дитячі посмішки. Саме вони надихають який рік поспіль нести службу в складних умовах та забезпечувати безпеку мирних жителів.

 

Волноваський відділ поліції в Донецькій області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета