З початку року поліцейські Волновахи розкрили понад 170 майнових злочинів

06.06.2019


Всього правоохоронцями з початку року зареєстровано 401 факт крадіжок чужого майна, з них майже половина вже розкриті.

Ні для кого не секрет, що крадіжки чужого майна розповсюджений злочин, як у великому місті, так і у сільській місцевості. Відрізняється тільки майно, на яке посягають злочинці.

За статистикою у Волноваському районі крадії простягають руки на грошові заощадження, побутову техніку, металеві вироби та інше майно, яке становить хоч якусь цінність. Більшість, крадіжок, як показує практика, вчиняють люди, які вже мають за плечима судимість.

Тільки за п’ять місяців цього року правоохоронці зареєстрували 401 факт крадіжок на території міста та району. У ході досудового розслідування слідчі Волноваського відділу поліції розкрили 176 майнових злочинів, з яких за 150 такими фактами особам повідомлено про підозру, а матеріали з обвинувальним актом передано до суду.

 

Є кілька простих порад, що допоможуть зменшити ризик скоєння подібних злочинів до мінімуму:

1. Ніколи не кладіть ключі від будинку/квартири в поштову скриньку, під килимок біля вхідних дверей або в інші банальні "схованки".

2. Перед виходом завжди перевіряйте чи закриті вікна, балконні та вхідні двері. А на період тривалої поїздки не буде зайвим закривати вікна шторами, щоб ніхто не міг зазирнути у приміщення.

3. Якщо ви їдете надовго, попросіть сусідів наглянути за помешканням та  регулярно забирати з поштової скриньки вашу кореспонденцію.

4. Хорошим способом для імітації присутності стане ввімкнене в одній із кімнат світло.

 

Волноваський відділ поліції 

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета