Співробітники поліції припинили діяльність нелегальної точки прийому металу

08.06.2019


Майже 7 тонн чорного металу вилучили поліцейські Великої Новосілки. Наразі обвинувальний акт спрямовано до суду. ​

Великоновосілківські правоохоронці отримали інформацію про те, що 49-річний мешканець села Олексіївка в себе вдома організував незаконний пункт прийому металобрухту.

Чоловік розмістив на території домоволодіння ваги для зважування, а також підготував місце для схову та зберігання металу. Після усіх організаційних моментів, без реєстрації відповідно до вимог чинного законодавства, він розпочав незаконне здійснення прийому брухту чорних металів, зберігаючи при цьому придбане  на території свого подвір'я.

В ході перевірки вказаної інформації у 49-річного господаря поліцейські виявили та вилучили напільні металеві механічні ваги вантажопідйомністю 1000 кілограм та брухт чорних металів загальною вагою більше 7 000 кілограм.

Досудове розслідування за ч.1 ст.213 «Порушення порядку здійснення операцій з металобрухтом» Кримінального кодексу України завершено та спрямовано до суду для прийняття процесуального рішення. Санкція статті передбачає покарання від штрафу до виправних робіт на строк до 2 років або обмеження волі на строк до 1 року.

 

Великоновосілківське відділення поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета