НА ДОНЕЧЧИНІ ПОЛІЦЕЙСЬКІ ЗАБЕЗПЕЧИЛИ БЕЗПЕКУ ТА ПОРЯДОК ПІД ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ІСТОРИЧНОГО ФЕСТИВАЛЮ «ДИКЕ ПОЛЕ. ШЛЯХ ДО ЕВРОПИ»

10.06.2019


Щорічний історичний фестиваль, який пройшов на території заповідника «Кам’яні могили» Нікольського району, зібрав понад тисячу чоловік. Безпеку під час масових заходів забезпечували посилені наряди поліції. Порушень громадського порядку не допущено.

Цими вихідними, на межі двох областей - Запорізької та Донецької, на березі водосховища охоронної зони Українського степового природного заповідника «Кам’яні могили» відбувся історико-культурний фестиваль-реконструкція «Дике поле. Шлях до Європи».

Близько тисячі людей зі всієї Донеччини завітали на традиційний історичний фестиваль, де змогли зануритись у епохи скіфів, князівства, козацької доби та доби відродження незалежності.     

На святі були присутні почесні гості – заступник голови Донецької обласної державної адміністрації Ігор Стокоз, народний депутат України Дмитро Лубінець, представники районної та обласної влади

«Такі заходи направлені на збереження своєї історії, культурних традицій, багатонаціональної єдності. Сьогодні на фестивалі присутні представники практично всіх національностей. Сподіваюсь, що фестиваль буде розвиватись і далі, демонструючи, що в Донецькій області, окрім війни є розвиток, традиції та історія», - зазначив Ігор Стокоз. 

На території проведення фесту розгорнулися десятки тематичних локацій – українське селянство з плетеними загородами, грецькі традиційні танці, середньовіччя зі змаганнями на мечах, козацькі пісні та барабани. Для глядачів було представлено показові виступи клубів реконструкторів «Щити Приазов’я», «Азовська дружина», «Бродекс», «Люті козаки».

 

Окремі локації представляли військовослужбовці Авдіївки та група цивільно-військового співробітництва м. Волновахи.    


 

Гості та учасники фестивалю мали змогу покататися на коня, почастуватися  старовинними і  національними стравами та подивитися вечірнє вогняне шоу  «Лютий вогонь».

На головній сцені проходив святковий концерт, в якому взяли учать колективи кількох районів. Глядачі насолоджувалися українськими народними танцями, співом, театральними виставами та грою на барабанах.Неймовірне свято пройшло на одному подиху. Порядок та безпеку під час святкування забезпечили посилені наряди правоохоронців Волноваського, Нікольського та Великоновосілківського відділів поліції.

 

 

Волноваський відділ поліції Донецької області 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета