Поліція та рятувальники Волновахи продовжують проводити профілактичну роботу щодо попередження виникнення надзвичайних ситуацій під час відпочинку

18.06.2019


Поліція Волновахи, спільно із співробітниками Волноваської пожежно-рятувальної частини №68, продовжують проводити профілактичні рейди в місцях масового відпочинку людей.

Сезон купання та відпочинку на відкритому повітрі і у лісових масивах давно вже розпочався, а з ним і ризик надзвичайних ситуацій зріс в декілька десятків разів.

Тому, правоохоронці, разом із інспекторами державної служби з надзвичайних ситуацій,  проводять профілактичну роботу з попередження нещасних випадків на воді та виникнення пожеж у місцях масового відпочинку людей.

Відпочиваючим у  курортному оздоровчому комплексі «Форест парк», який  розташований на території Великоанадольського лісу,  поліцейські та інспектори ДСНС роздавали пам’ятки та проводили роз’яснювальну роботу з власної та пожежної безпеки.

Правоохоронці приділяють особливу увагу правилам поводження на воді та відповідальності і пильності за дітьми, які відпочивають разом із батьками, родичами у лісовій зоні.       


«На сьогодні збільшується кількість випадків, коли у місцях масового скупчення людей губляться діти. Аби не допустити таких ситуацій та їх наслідків, ми намагаємося донести до дорослих всю серйозність проблеми та необхідність уважного ставлення до дозвілля їх дітей. Безпечний відпочинок залежить, насамперед, від відповідальності самих відпочиваючих. Надмірна безпечність та стереотипи «Зі мною та моїми рідними точно нічого не може трапитися» призводить до небажаних наслідків. Профілактичну робота спрямована на те, аби попередити та вберегти як дорослих так і дітей від надзвичайних ситуацій під час відпочинку» - зазначають співробітники Волноваського відділу поліції.

Декілька порад допоможуть вам вберегти себе та своїх рідних:

  1. Не пірнайте та не запливайте далеко у місцях, де ви не знаєте дно водоймища;
  2. Не дозволяйте дітям самостійно купатися, більше того, пірнати;
  3. Не запливайте на глибину, ти більш, у стані алкогольного сп’яніння;
  4. У місцях масового скупчення людей пильнуйте за дітьми – декілька секунд достатньо аби дитина розгубилася та зникла у натовпі;
  5. Не залишайте дітей без нагляду у лісових зонах та не відпускайте їх без нагляду дорослих прогулюватися, гратися у лісових – діти можуть загубитися, натрапити на диких або бродячих звірів;
  6. Не залишайте після себе відкритого вогню – загасіть багаття та його залишки.

 

                                                                                 

Волноваський відділ поліції

Донецької області

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета