У місцевого жителя смт. Андріївка під час обшуку правоохоронці вилучили бойову гранату

19.06.2019


До дільничного офіцера поліції надійшла інформація про те, що на території обслуговування місцевий мешканець зберігає у себе вдома вибухонебезпечні предмети. Після перевірки, правоохоронці провели обшук житлової території та  вилучили у правопорушника бойову гранату.

Сьогодні правоохоронці Волноваського відділу поліції вилучили у 60-річного мешканця Андріївки (Карань) бойову гранату, яку він зберігав у шафі серед одягу.

Як пояснив злочинець, вибухонебезпечну річ він знайшов у минулому році коли рибачив на одному із місцевих водоймищ та вирішив забрати її додому. Мотив своїх дій він не пояснює. Весь цей час небезпечний предмет знаходився у будинку, а сам зловмисник навіть не замислювався над можливими наслідками такого зберігання.

За вказаним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 263 «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами». Чоловікові загрожує позбавлення волі на строк від трьох до семи років.

 

Поліцейські в котре попереджають про те, що місцеві мешканці, які нелегально зберігають небезпечні предмети та мають бажання добровільно "роззброїтися", повинні телефонувати за номером "102". Згідно із ч. 3 ст. 263 Кримінального Кодексу України вони звільнятимуться від кримінальної відповідальності.

У випадку, коли зброя, боєприпаси або вибухові речовини вилучатимуться примусово, їх власникам загрожує до 7 років позбавлення волі.

 

Волноваський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета