Поліцейські Донеччини першими в Україні пройшли навчальний курс від колег з Канади із запобігання домашньому насильству

02.08.2019


24 офіцера поліції - дільничні, слідчі та патрульні – отримали сертифікати про успішне закінчення курсу «Розслідування випадків домашнього насильства». Навчання провели представники Канадської поліцейської місії в Україні. Це перша у країні група правоохоронців, які застосовуватимуть у роботі міжнародні тактики протидії та попередження насильства в сім’ї. 

Новий курс був розроблений на запит Національної поліції України у рамках двостороннього україно-канадського співробітництва. Заняття відбулися у Маріуполі на базі тренінгового центру поліції Донецької області.

Під час тижневого курсу співробітники поліції вивчили світовий досвід з допомоги родинам у випадку домашнього насильства та систему взаємодії підрозділів під час роботи з агресорами та постраждалими.

Разом з канадськими інструкторами поліцейські відпрацювали дії у різних ситуаціях і тактику документування домашнього насильства. Правоохоронці також розглянули фактори ризику, які можуть свідчити про те, що в родині відбувається насильство.

Отримані знання правоохоронці використовуватимуть у щоденній практиці для покращення захисту громадян від домашнього насильства.

«Щоб звести хороший будинок, потрібно побудувати надійний фундамент, і освіта є для нас цим фундаментом. Наша головна мета – надати інструменти, за допомогою яких поліцейські зрозуміють, що таке домашнє насильство як явище та зможуть протидіяти йому професійно», - відзначив радник місії з питань поліцейської діяльності Ерік Епперсон.

Крім того, колеги з Канади відзначили двох кращих слухачів курсу. Поліцейським були вручені «монетки виклику», на яких зображено знак місії – емблему Канади та України. Таку відзнаку мають всі члени місії.

Нагадаємо, на Донеччині триває серія тренінгів від Канадської поліцейської місії в Україні в сфері професійної підготовки поліцейських.

 

Відділ комунікації поліції
Донецької області

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета