У Волноваському районі дільничні офіцери поліції розповіли громадянам про результати своєї роботи

02.08.2019


Згідно затвердженого графіка дільничні офіцери поліції кожного місяця проводять звіти перед населенням. Мета таких заходів - вивчення та вирішення проблем місцевої громади та надання необхідних консультацій пересічним громадянам.

Протягом липня дільничні офіцери поліції які обслуговують вказану територію, відзвітували перед громадами  Волновахи та Новотроїцького. Поліцейські розповіли про оперативну обстановку на дільницях, про кількість і якість розкритих злочинів та адміністративних правопорушень.

 

В кінці серпня також плануються зустрічі з мешканцями «Безпечних будинків» у Новотроїцькому. Нагадаємо, що 31 травня 2019 року у цьому населеному пункті за ініціативою Волноваського відділу поліції та за підтримки Новотроїцької селищної ради і ПрАТ "Новотроїцьке рудоуправління" жителі, одразу двох  багатоповерхівок  у мікрорайоні Южний,  приєдналися до  проекту «Безпечний будинок», метою якого є співпраця правоохоронців та місцевої влади задля безпеки громадян.

 

Хоча криміногенна ситуація в районі порівняно спокійна, але клопотів дільничним вистачає. На ввіреній  території проживають і раніше судимі особи, громадяни, які знаходяться під адміністративним наглядом. Є також сімейні бешкетники і ті, хто зловживає алкоголем. Майже щодня зі своїми проблемами до дільничних звертаються селяни. Тож, подеколи правоохоронцям доводиться втручатися у не зовсім поліцейські справи.

Жива розмова з громадянами допомагає об’єктивно оцінити роботу дільничних офіцерів, виявити та усунути недоліки, налагодити плідну взаємодію з населенням, громадськими формуваннями та органами місцевого самоврядування, покращити правову обізнаність громадян і підвищити імідж служби.

 

Волноваський відділ поліції

Донецької області

 

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета