«ХОЧЕШ БУТИ ПОЛІЦЕЙСЬКИМ – ДІЙ!». ТАМАРА ГНИБЕДА, ЯКА 10 РОКІВ МРІЯЛА ПРО ПОЛІЦІЮ, ДОПОМАГАЄ ПОВІРИТИ У СЕБЕ ІНШИМ

03.08.2019


Дівчина ще зі школи мріяла вдягнути погони, але за прикладом батьків пішла працювати на залізницю. Тільки через 10 років Тамара наважилася змінити своє життя, і тепер сама приймає на службу нових працівників, долаючи разом з ними всі етапи відбору та місяці підготовки.

 

Сьогодні Тамара Гнибеда - інспектор сектору кадрового забезпечення Волноваського відділу поліції. До цього, закінчивши у 2009 році Донецький інститут залізничного транспорту дівчина працювала на станції Волноваха інспектором військово-облікового бюро.

Лише рік тому вона, як і всі кандидати, пройшла конкурсні випробування, спеціальне навчання у Запоріжжі та переступила поріг поліцейського підрозділу. Давня мрія здійснилася.

«Мене підтримували батьки та надихала моя донечка, якій тоді було 5 років. Навіть, коли було складно я не мала права опустити руки та відмовитися від того, до чого так довго йшла», - згадує поліцейська.

Зараз Тамара проводить профорієнтаційну роботу, допомагає молоді знайти себе у професії та відбирає кращих в ряди правоохоронців.

«Колись я сама вагалася у виборі: залишити постійне місце роботи чи спробувати себе у новій ролі. Зараз я маю роботу, яка приносить мені задоволення. Моя мета – привести в наш відділ талановитих, завзятих та цілеспрямованих людей. Коли до мене приходять люди з бажанням працювати у поліції – готова віддати весь свій час та сили, аби у них все вийшло, а найбільша радість та гордість – коли вони складають присягу поліцейського», - зізнається Тамара.

Лейтенант поліції впевнена - завжди треба йти за мрією - та запросила приєднуватися до поліцейської родини.

«Якщо ти всім серцем хочеш працювати в рядах поліції – дій! Не вагайся, не чекай слушної години, вона вже настала. А якщо не знаєш, з чого почати, – ми допоможемо», - каже Тамара Гнибеда.

 

 

Волноваський відділ поліції

Донецької області

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета