У Волновасі поліцейські провели соціальну акцію з попередження дорожньо-транспортних пригод

31.08.2019


"Візьми дитину за руку", "Дивись на дорогу, а не в телефон", "Подивись в сторони»", «Вийми навушники» - саме такі написи  за допомогою спеціальних трафаретів розмістили співробітники Волноваського відділу поліції поліції та лігвці перед пішохідними переходами міста.

Наближається новий навчальний рік. Школярі щодня долатимуть дорогу з дому – до школи – додому. Цей шлях стовідсотково передбачає  перехід проїжджих частин школярами. Діти, як правило, мають розсіяну увагу, нерідко переходять дорогу дивлячись в телефон і т.д. Аби уберегти їх від дорожньо-транспортних пригод, травматизму та хоч якось стимулювати їхню увагу біля проїжджої частини, співробітники поліції вирішили взяти до рук фарбу та трафарети.

Так вчора у Волновасі з'явилися перші попереджувальні написи  перед пішохідними переходами. Особлива увага приділялася «зебрам», які розміщенні найближче до навчальних закладів.

У ході роботи, до правоохоронців підійшов чоловік та запропонував свою допомогу. Як з’ясувалося, Олександр – волонтер у Волновасі. Він швидко придбав балончики з фарбою та долучився до команди поліцейських.

Загальними зусиллями правоохоронців, лігівців та волонтера на вулицях міста було  розміщено 29 профілактичних написи.

 

Хочеться зауважити, що дані написи закликають дотримуватися правил при перетині дороги не тільки школярів, а й дорослих:

«Візьми дитину за руку!» - заклик дорослим не покладатися на сили та знання малюків, а контролювати їх шлях на проїжджій частині.

«Подивись в сторони» - не слід бути безпечним переходячи дорогу у відведених місцях. Спочатку подивіться вліво-вправо, аби переконатися, що транспорту немає або він зупинився. Водій не встигне загальмувати, якщо ви раптово почнете рухатися по переходу.

«Вийми навушники» - неуважність на дорозі та ще й закриті вуха – вірний шлях до аварії.

Вийміть навушники з вух, коли будете перетинати дорогу. Якщо водій не встигатиме загальмувати, то ви, почувши сигнал,  матимете можливість зупинитися чи зійти на тротуар, чого не вийде з навушниками у вухах.

 

Приємно було бачити старання в дії – громадяни звертали увагу на те, що написано у них під ногами та, керуючись порадами, більш безпечно переходили проїжджу частину.

 


Волноваський відділ поліції

Донецької області

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета