У Волновасі продовжуються заходи з попередження дитячого травматизму

05.09.2019


Співробітники сектору реагування патрульної поліції зустрілися із водіями шкільних автобусів аби нагадати про дотримання правил дорожнього руху при перевезенні школярів.

 

З початком першого навчального тижня поліцейські відвідують навчальні заклади та спілкуються з педагогічним колективом та водіями шкільних автобусів, на яких діти їдуть на уроки.

Такі зустрічі проводяться з метою попередження дитячого травматизму на дорогах та профілактики дорожньо-транспортних пригод за участю транспорту, які призначені для перевезення дітей.

 

Правоохоронці проводять бесіди, доводять статистику ДТП та наголошують, що діти – це та категорія, яка потребує особливої уваги. Водії шкільних автобусів повинні бути особливо уважні, адже на час поїздки життя та здоров’я маленьких громадян під їх відповідальністю

 

У Волновасі профілактичні заходи вже проводяться не один тиждень. Так, на минулому тижні інспектори ювенальної превенції разом із лігівцями розміщували попереджувальні написи біля пішохідних переходів, які знаходяться поблизу загальноосвітніх шкіл. Дана акція спрямована на те, щоб стимулювати увагу дітлахів біля проїжджої частини тим самим убезпечити їх від дорожньо-транспортні пригоди.

 

 

Волноваський відділ поліцїі

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета