У смт. Новотроїцьке презентували загальнодержавний проект «ПОЛІЦЕЙСЬКИЙ ОФІЦЕР ГРОМАДИ»

10.09.2019


Сьогодні заступник начальника управління превентивної діяльності поліції Донеччини Олександр Віт  візитував у смт. Новотроїцьке Волноваського району, де презентував новий проект Нацполіції, який незабаром запрацює на території регіону та вже 4 місяці успішно діє на Дніпропетровщині. На зустрічі із головою Новотроїцької селищної ради правоохоронці обговорили майбутнє втілення проекту та його умови і етапи.

Поліцейський офіцер громади - співробітник, який забезпечуватиме порядок на території однієї громади та своєчасно реагуватиме на її потреби. Він об’єднує в собі функції одразу чотирьох поліцейських: дільничного, патрульного, співробітника ювенальної превенції та дозвільної системи, який працює за окремим планом та не залучається до загальних заходів територіального підрозділу поліції.

Перед введенням програми фахівці зробили детальний аналіз потреб громадян, керівників об’єднаних територіальних громад, заслухали бажання, можливості та бачення «нового» поліцейського.

Відбір кандидатів на посади поліцейських офіцерів громади буде здійснюватися серед діючих поліцейських. Головними критеріями відбору є досвід роботи не менше 2 років, доброчесність та високий рівень професійної підготовки.

Усі кандидати обов’язково пройдуть необхідні тестування, заліки та поліграф, найуспішніші з них за результатами відбору пройдуть необхідну спеціальну підготовку в профільних закладах МВС.

 

Волноваський відділ поліції
Донецької області

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета