Волноваські поліцейські зафарбували понад 20 написів вуличної реклами наркотиків

10.09.2019


Сьогодні правоохоронці вкотре зафарбовували написи, які пропонують придбати психотропні речовини та наркотичні засоби. Понад 20 "реклам" правоохоронці виявили на вулицях міста, більшісь яких - у центральній частині Волновахи.

У Волновасі та районі поліцейські  продовжують боротьбу з вуличною рекламою наркотиків. Сьогодні співробітники Волноваського відділу поліції в черговий раз вийшли на вулиці міста аби зафарбувати пропагандиські написи, які спрямовані на поширення наркотичних речовин серед молоді.

 

Відповідні написи  знаходили на фасадах будинків, в громадських місця, біля адмінсітративних будівель і поблизу загальноосвітніх шкіл. Тільки навколо одного із навчальних закладів у ході рейду  виявили та негайно зафарбували близько десятка «пропаганди».

 

Аби зменшити аудиторію даної реклами та ризики зв’язані з нею, поліція систематично проводить подібні рейди містом.

Такі «графіті» з’являються щодня і в найнеочікуваніших місцях.

Тому, поліцейські Волновахи звертається до громадян із проханням не бути байдужими, повідомляти, якщо побачили написи із подібним змістом, за можливості самостійно зафарбовувати рекламу наркотиків, приєднуватись до подібних акцій та долучатися у такий спосіб до боротьби з накоторгівлею.

 

Волноваський відділ поліції

Донецької області

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета