У Волновасі підбито підсумки службової діяльності за 8 місяців

10.09.2019


Керівники всіх територіальних підрозділів Волноваської оперативної зони: Мар’їнки, Нікольського, Великої Новосілки та Вугледару проаналізували результати роботи та обговорили проблемні питання. За 8 місяців до поліції надійшло 26 203 викликів від громадян.

  

Кожного місяця, за розпорядженням керівника Волноваського відділу поліції Олександра Коломійця, всі начальники підрозділів, які розташовані на території обслуговування, прибувають до Волновахи, щоб проаналізувати оперативну обстановку, рівень злочинності та обговорити проблемні питання, які потребують загального розгляду.

На черговій нараді був присутній т.в.о начальника слідчого управління Головного управління Національної поліції в Донецькій області підполковник поліції Скуратов С.М.

 Керівництвом поліції було проаналізовано результати роботи за основними напрямками службової діяльності: забезпечення прав, свобод, законних інтересів громадян, захисту життя, здоров’я, майна від злочинних посягань, забезпечення громадського порядку та вжиті заходи профілактичного характеру. Підбивав підсумки роботи підпорядкованих підрозділів начальник поліції Волновахи Олександр Коломієць, який наголосив всім керівникам на їх помилки в роботі та шляхи вирішення проблемних питань.

З початку року до чергової частини Волноваського відділу поліції та підпорядкованих відділень надійшло понад 26 тисяч заяв та повідомлень від громадян, майже 4682 з яких мали ознаки кримінальних правопорушень.

За поточний період на обслугованій території було розкрито 268 тяжких та особливо тяжких злочинів,  порушено понад 170 кримінальних проваджень  відносно злочинів, що пов'язані із незаконним обігом наркотиків,  затримано більше 80 осіб, які знаходилися у розшуку за скоєння злочинів

Що стосується боротьби із незаконним обігом зброї та боєприпасів, то всього було вилучено майже 3,5 тисячі набоїв, 58 гранат, майже 4 кг. вибухівки, 2 одиниці саморобної та 1 одиницю мисливської зброї. Власниками заборонених предметів були, як і раніше засуджені особи, так і прості громадяни, які зберігали зброю в себе вдома, носили гранати в кишені, чи перевозили в транспорті.

 

Волноваський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета