У Волноваських школах інспектори ювенальної превенції проводять профілактичні уроки з питань безпеки дітей

11.09.2019


Поліцейські проводять профілактичну роботу аби попередити ряд серйозних проблем, які постають сьогодні у житті дитини, та наслідків, до яких вони призводять. Серед найстрашніших – дитяче самогубство.

Вчора «дитячі» поліцейські відвідували навчальні заклади аби поспілкуватися із школярами та провести «Урок з поліцейським» на якому було піднятято проблемні питання стосовно безпеки найменших громадян нашої країни.

Даний захід проходить як «круглий стіл» або бесіда-тренінг із залученням психолога та педагогів. Такий "урок" дає можливість поспілкуватися та відчути кожну дитину і вже на цьому етапі передбачити та  попередити плачевні наслідки. 

Окрім живого діалогу та лекцій поліцейські залучали школярів до практичної частини, де зупинялися на кожній з піднятих проблем та обговорювали шляхи їх вирішення. З метою протидії негативних явищ в дитячому середовищі правоохоронці провели профілактичну акцію "Посміхнись життю, ти йому подобаєшся!" та творчу виставку малюнків про цінність людського життя. Діти активно приймали участь у заході, обговорювали підняті питання та самі знаходили шляхи вирішення проблем з  якими вони стикаються чи не щодня. 

Безпека наших дітей – перш за все. Поліція наголошує на те, що саме дорослі мають замислитися у причинах цього жахливого явища як самогубство та знайти способи, як його попередити та викоренити.

 

Волноваський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета