Поліція прифронтового Волноваського району долучилася до проекту “Спільно” Взаємодія поліції та населення

11.09.2019


У прифронтових населених пунктах від учора стартувала реалізація  проекту “Спільно”, який  виконується за підтримки Програми ООН з відновлення та розбудови миру та реалізується Колегіумом Анни Ярославни Схід у партнерстві з Агенцією Розвитку Сартанської ОТГ, Донецьким Юридичним Інститутом та Головним Управлінням  Національної Поліції у Донецькій області Взаємодія поліції та населення.

 
 

Вчора, 10 вересня, правоохоронці та представники дананого проекту відвідали Чермалицьку загальноосвітню школу, що започаткувало активну фазу проекту «Спільно», мета якого полягає у взаємодії поліції і населення.

 

На зустріч зі школярами 9-11 класів приїхали  представники ГУ НП Донецької обл., інспектори ювенальної превенції Волноваського відділу поліції, співробітники Кальміуського відділу поліції м Маріуполь, служби превенції кошторисів, психолог та курсанти ДЮІ МВС України.
Учасники заходу націлені на громадську безпеку та соціальну згуртованость. Посилення цієї взаємодії надасть поліції більше інформації про потреби громади, а людям - безпеку.

 

Одним із важливих питань, які розглядалися на вчорашньому заході - взаємодія поліції з дітьми та підлітками.

 

Діти – вразлива категорія. Вони більше піддаються зовнішнім негативним чинникам та потребують особливої уваги.

 

Так, старший інспектор ювенальної превенції Волноваського відділу поліції Оксана Божа детально зупинилася на цьому питання. У рамках зустрічі майор поліції поспілкувалася із школярами на теми про їх особисту безпеку, негативних соціальних чинників, булінгу і провела практичне заняття з  їх попередження, уникнення та подолання.

Проведення  заходів з взаємодії громади та поліції  уможливить  ретельно проаналізувати потреби населення у безпеці та дотримання прав і свобод людини.  Виїзні опитування та консультування громади мають широкий спектр дій  - інформування та пояснення функцій та обов’язків поліції, що закріплені ЗУ “Про національну поліцію”, а також  щодо  прав та свобод громадянина України, які гарантовані Конституцією України.

 

Волноваський відділ поліції

Донецької області
 

 

 


 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета