Протягом 9 місяців оперативники Волновахи розшукали 86 безвісті зниклих людей та 56 зловмисників, які переховувалися від Закону

03.10.2019


За дев’ять місяців поліцейські Волновахи встановили місцезнаходження та затримали понад 50 зловмисників, які переховувалися від покарання та розшукали 86 безвісті зниклих громадян, 69 з яких було знайдено протягом 1-3 днів від дати їх «зникнення».

Громадяни, які знаходяться у розшуку – не обов’язково ті, хто  переховуються від правосуддя. Майже 20% із розшукуваних складають  люди, які безслідно пішли з дому чи зникли на окупованій території  Донбасу.

 

Протягом 9 місяців розшуковці  встановили місцезнаходження 86 безвісті зниклих громадян, 69 з яких було знайдено протягом 1-3 діб від дня «зникнення». Завдяки оперативному реагуванню майже 70 «загублених» людей повернуто додому у найкоротший термін.

 

В ході оперативних заходів розшуковці виявили та затримали 56 осіб, що намагалися уникнути покарання. Серед затриманих були  крадії, шахраї, наркозалежні правопорушники, ті, хто вчинив насильство або неплатники аліментів.

 

Також за звітній період оперативники встановили  24 особи, які причетні до незаконних збройних формувань.

Тільки у липні цього року співробітники карного розшуку викрили 2 найманців так званої «ДНР».

Так, 9 липня, на блокпосту поблизу Волновахи, при перевірці документів громадян у рейсовому автобусі, який прямував з тимчасово окупованої території, поліцейські викрили найманку терористів, 36-річну мешканку Донецька.

Через тиждень, 18 липня, на блокпосту поблизу Волновахи, при перевірці документів громадян у рейсовому автобусі, який прямував з тимчасово окупованої території, поліцейські викрили ще одну найманку бойовиків -  25-річну мешканку Макіївки, яка з вересня 2014 по серпень 2016 року працювала в одній із колоній так званої «ДНР».

 

На даний час поліцейські загалом розшукують 292 особи: 62 безвісти зниклих та 230 правопорушників, що ухиляються від покарання.

 

Волноваський відділ поліції

Донецької області

 

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета