У Волноваському відділі поліції підвели підсумки роботи за 9 місяців поточного року

04.10.2019


Підведено підсумки роботи кожного підрозділу та служби, проаналізовані недоліки в роботі та намічені подальші перспективні напрямки діяльності роботи відділу.

Підведення підсумків відбувалося при заступнику начальника-начальника слідчого управління Головного управління Національної поліції в Донецькій області полковнику поліції Сергію БЕСЕДІ, начальнику Волноваського відділу поліції полковнику поліції Олександру КОЛОМІЙЦЮ та керівників підпорядкованих підрозділів.

На початку зібрання Сергій БЕСЕДА  довів до особового складу основні завдання Голови Національної поліції України Ігоря КЛИМЕНКА, на які очільник поліції України наголошував під час сьогоднішнього брифінгу.

Далі на нараді звітували начальники підпорядкованих відділень поліції, які розповіли про позитивні результати, а також недоліки у роботі. При цьому аналізувалася як робота за напрямками в цілому, так і службова діяльність окремих співробітників.

Так, з початку року в Волноваській оперативній зоні, куди входять Волноваський, Мар’їнський, Великоновосілківський, Нікольський райони та м.Вугледар, зареєстровано більше 29 тисяч заяв та повідомлень громадян, в 5135 випадках люди повідомляли про злочини кримінального характеру.

 

На території Волноваської оперативної зони було скоєно 8 вбивств – 5 з яких у Волноваському районі та 3 у Мар’їнському. Всі зловмисники затримані.

 

Також за звітній період зареєстровано 8 фактів завдання тяжких тілесних ушкоджень, з яких 7 розкрито.

 

За вказаний період поліцейські з незаконного обігу більше 200 разів вилучали наркотичні речовини. Загалом було вилучено майже 14 кг наркотиків з яких понад 12 кілограмів – канабісу.

 

Також з незаконного обігу вилучено 6 одиниць вогнепальної зброї, 58 гранат, майже 4 тисячі набоїв та близько 4 кілограмів вибухівки.

 

У цьому році скоєно понад 1 000 крадіжок, з них розкрито майже 48%.

 

Окремий напрямок - пошук безвісти зниклих та затримання зловмисників, що переховуються від правосуддя. З початку року поліцейські волноваської оперативної зони розшукали більше 50 безвісті зниклих  громадян та понад 100 злочинців.

 

За результатом наради були прийняті рішення щодо активізації діяльності окремих підрозділів та служб відділу по конкретним напрямкам роботи.

Підполковник поліції Сергій Беседа в кінці наради зауважив, що пріоритетними напрямками роботи залишаються - забезпечення правопорядку та безпеки громадян, протидія незаконному обігу зброї та наркотичних речовин.

 

 

Волноваський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета