Поліція та банківські установи посилять співпрацю для протидії пограбуванням банкоматів

04.10.2019


Питання щодо захисту автоматичних касових апаратів від крадіжок та реагування на майнові злочини обговорили представники кримінальної поліції Донеччини, поліції охорони та банківських установ. 

Нарада відбулася 2 жовтня в Головному управлінні Нацполіції в Донецькій області.

Учасники зустрічі розглянули ситуацію щодо пограбувань банкоматів, скоєних останнім часом у різних областях країни. Аналогічний злочин зафіксований і на Донеччині в ніч з 16 на 17 вересня у Лимані.

Способи вчинення такого виду правопорушень досить різноманітні й не потребують багато часу - 2-2.5 хвилини потрібно злочинцям, аби відкрити банкомат. Тому пограбування простіше попередити, ніж припинити.

Під час наради визначено основні чинники потенційної небезпеки для автоматичних касових апаратів: розміщення у віддалених безлюдних місцях, темна пора доби, відсутність охорони та персоналу в приміщеннях, де знаходяться банкомати.

«Тісна взаємодія банківських установ з поліцейськими підрозділами, швидке їх реагування на потенційну небезпеку та своєчасне повідомлення про спроби пограбування стануть на заваді скоєнню майнових злочинів», - відзначив заступник начальника поліції Донецької області-начальник кримінальної поліції Артем Кисько.

Керівник кримінального підрозділу повідомив, що поліцією області буде проведено моніторинг ризиків на об'єктах видачі-прийому готівки та визначено можливості їх ефективного захисту.

 

 

Відділ комунікації поліції
Донецької області

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета