У Волноваському районі громадяни здають зброю. Місячник добровільної здачі зброї та боєприпасів триває.

05.10.2019


з 1 жовтня, в рамках проведення добровільної здачі зброї та боєприпасів, до дозвільної системи Волноваського відділу поліції громадяни вже здали 4 мисливські рушниці,  2 з яких - з подальшою реєстрацією на своє ім'я.

Якщо Ви маєте незареєстровану зброю чи вибухонебезпечні предмети - в рамках проведення місячника Ви маєте можливість добровільно роззброїтися без притягнення до кримінальної відповідальності згідно  до ч. 3 ст. 263 Кримінального кодексу України.
Наголошуємо, що у випадку, коли зброя, боєприпаси або вибухові речовини вилучатимуться примусово, їх власникам загрожує до 7 років позбавлення волі.

 

З метою виведення з незаконного обігу зброї, боєприпасів, вибухових речовин та профілактики злочинів з їхнім використанням, на протязі жовтня у Волноваській оперативній зоні триває місячник добровільної здачі небезпечних предметів.

 

У рамках проведення заходу громадяни можуть як роззброїтися, так і отримати дозвіл чи перереєструвати зброю на себе, в умовах здійснення необхідних дій легалізації.

Так, з 1 жовтня до дозвільної системи Волноваського відділу поліції громадяни вже здали 4 мисливські рушниці,  2 з яких - з подальшою реєстрацією на своє ім'я.

 

Правоохоронці нагадують, що незаконне зберігання вибухонебезпечних предметів карається до 7 років позбавлення волі. Проте, згідно ч. 3 ст. 263 Кримінального кодексу України громадянин, який добровільно здав зброю,звільняється від кримінальної відповідальності.

 

В разі виникнення додаткових питань громадяни можуть звернутися до територіального інспектора з контролю за обігом зброї в сфері дозвільної системи або у дозвільну систему ГУНП в Донецькій області.

Якщо Ви маєте інформацію щодо можливого нелегального зберігання зброї, повідомити про це на лінію «102».

 

 

Волноваський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета