Напередодні Дня захисника України школярі разом із поліцейськими Нікольського «пройшлися стежками війни»

10.10.2019


Нікольські поліцейські розповіли дітям про тих, хто під свист ворожих куль та звуки вибухів ніс службу у прифронтових районах Донеччини. 

Сьогодні до школярів завітали правоохоронці, які несли службу у прифронтових населених пунктах у «найгарячіші» роки гібридної війни.

Це був незвична для всіх «поліцейська година».

До класу зайшов чоловік «у погонах». У навчальні заклади регулярно приходять представники Закону, тому діти вирішили, що поліцейський буде проводити з ними профілактичні заходи. Але згодом запанувала цілковита тиша – капітан поліції почав розповідати про ворожі обстріли та героїв, які захищали свою землю, людей та сумлінно несли службу під кулями.

Із перших вуст школярі почули про нелегку роботу захисників. Офіцер поліції показував їм фотокартки та розповів про мужність і відданість тих, хто не шкодуючи себе, боронив рідні села та міста, захищав свободу та спокій людей.

Капітан поліції, начальник сектору реагування патрульної поліції №1 у Нікольському Дмитро Шамлі з самого початку військових дій виїжджав у прифронтові населенні пункти, де забезпечував громадський порядок і допомагав тим, хто не покинув рідних домівок та щодня, а то і кілька разів на день, ховався у підвали від ворожих обстрілів. У «найгарячіші» роки він, разом із іншими правоохоронцями, боровся за свободу Маріуполя та Мар’їнки, забезпечував порядок і безпеку громадян у нелегкий час та продовжує служити українському народові.

«Підростаюче покоління повинно знати правдиву історію, пам’ятати своїх героїв, а особливо у наш час, де окрім війни «на землі» триває війна інформаційна. Тому ми і прийшли у шкільні стіни аби розповісти про наших захисників, тих з ким працювали і до сих пір працюємо пліч-о-пліч. День захисника України буде їм нагадувати про відвагу та заслуги їх земляків, тих хто бореться та захищає їхнє майбутнє»,- говорить Дмитро Шамлі.

 

Нікольське відділення поліції
Волноваського відділу поліції
Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета