У Волноваському відділі поліції школярі привітали своїх захисників

10.10.2019


У актовій залі Волноваського відділу поліції діти полинули в історію війни, дізналися про відвагу та заслуги своїх захисників та привітали їх із наступаючим святом.

У Волноваський відділ поліції завітали учні загальноосвітньої школи №7.

Це не була звичайна зустріч чи екскурсія – сьогодні говорили про війну та наших захисників.

Правоохоронці запросили старшокласників для того аби познайомити їх з історією своїх захисників, які боронили свободу і спокій своїх земляків та продовжують нести службу в й досі нелегкий час.

 

«Чи знає хтось своїх героїв? Тих, хто віддав життя за нас, наш спокій і безпеку?» - розпочала свою розповідь майор поліції Оксана Божа.

Діти переглядувалися між собою. Поіменно мало хто може назвати тих, хто нас захищає, хоча і добре знаємо, що за нас та Україну борються  Наші хлопці, Наші чоловіки та Наші українські дівчата та жінки, ті, хто тримає у своєму серці жовто-блакитні кольори і музику написану Михайлом Вербицьким.

«Військові обороняють кордони від вторгнення, а поліцейські забезпечують порядок та безпеку тут, у нашому рідному місті, районі, селах та селищах» - продовжила старший інспектор ювенальної превенції – «Ми щодня бачимо проїжджаючих повз нас поліцейські автомобілі, бачимо людей «в погонах», які патрулюють містом та ніколи не замислюємося що всі вони часто виїжджають туди, де лунають вибухи, свистять кулі та, ризикуючи власним життям і здоров’ям, допомагають людям, які живуть під обстрілами».

В актовому залі Волноваського відділу поліції настала тиша.

Далі майор поліції показала школярам невеличкий фільм в якому мова йшла про правоохоронців, які загинули під час виконання ними службових обов’язків та нелегку роботу тих, хто служить українському народові сьогодні.

На цьому захід присвячений Дню захисника України не закінчився. До зали увійшли  військовослужбовці, які зараз обороняють найбільший прифронтовий район Донеччини. Школярі затаїли подих та не відводячи очей слухали розповіді тих, хто знає, що таке війна не по чутці.

По завершенню школярі подякували всім захисникам за їхню службу, за спокій і відвагу та привітали з наступаючим їхнім святом вручивши квіти.

 

Волноваський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета