Дільничні офіцери поліції протягом доби знищили майже 100 літрів браги, 23 літри самогону та 2 самогонні апарати

11.10.2019


Правоохоронці встановили місця де виготовляють самогон  та у  найкоротший термін вилучили та знищили приладдя для самогоноваріння, брагу та понад 20 літрів готової для вживання алкогольної продукції.

До дільничних офіцерів поліції надійшла інформація, що у смт.Новотроїцьке та смт. Благодатне Волноваського району  місцеві мешканці займаються незаконним виробництвом самогону. Після проведеної перевірки правоохоронці виявили та знищили близько сотні літрів браги, з два десятка готового для вживання спиртного напою та саморобні самогонні апарати.

 

Так у Новотроїцькому місцева мешканка «заклала» 40 літрів «основи» для виготовлення самогону та зберігала у себе вдома 5 літрів алкогольної продукції і самогонний апарат.

А у с.м.т. Благодатне господарка встигла «вигнати» 18 літрів самогону та готувала для подальшої переробки 50 літрів браги.

 

Всю виявлену  продукцію та прилади для її виготовлення вилучено та знищено шляхом виливу на землю.

 

Співробітники Волноваського відділу поліції регулярно проводять превентивні заходи спрямовані на виявлення фальсифікованого алкоголю, перевіряють торгівельні заклади та громадян за місцем мешкання аби запобігти побутовим злочинам на ґрунті алкогольного сп’яніння та не допустити тяжких наслідків.

Шановні громадяни! Завдяки вашим повідомленнями правоохоронці мають можливість більш оперативно реагувати на будь-які порушення законодавства України. Тому, якщо ви володієте будь-якою інформацією, прохання повідомляти про факт до вашого відділу поліції 

 

Волноваський відділ поліції поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета