Поліцейські Волновахи притягують до відповідальності осіб, які вчинили крадіжку

11.10.2019


З початку вересня до Волноваського відділу поліції надійшло 78 повідомлень від громадян, які стали жертвами крадіїв з яких за 10 фактами злочину слідчі довели провину зловмисників та направили справи до суду.

Як правило, жертвами злодіїв стають малознайомі або взагалі незнайомі люди для зловмисника. Однак, у деяких випадках громадяни потерпають від рук своїх приятелів, друзів та, навіть, родичів.

 

Так, у с. Іванівка Волноваського району чоловік пограбував свого знайомого, з яким добре спілкувався до моменту вчинення злочину.

Знаючи, що його товариш має непогану електронну техніку, 26-річний зловмисник., також мешканець Іванівки, дочекався коли його знайомого не буде вдома та, витягши віконну раму, заліз до будинку. У помешканні злочинець знайшов ноутбук та разом з ним прихватив із собою телевізійний тюнер і бензопилу.

Під час досудового розслідування слідчі довели причетність псевдо друга до даного злочину. Обвинувальний акт за ч.3 ст.185 Кримінального Кодексу України спрямовано до суду. Зловмисника чекає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 6 років.

 

Волноваський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета