У Волноваському відділі поліції підбили підсумки роботи за 10 місяців поточного року

08.11.2019


Підбито підсумки роботи кожного підрозділу та служби, проаналізовані недоліки в роботі та намічені подальші перспективні напрямки діяльності роботи відділу.

Підведення підсумків відбулося при керівнику Головного управління Національної поліції в Донецькій області генералу поліції ІІІ рангу Миколі СЕМЕНИШИНУ, заступнику начальника слідчого управління ГУНП в Донецькій області полковнику поліції Миколі Кащуку, начальнику Волноваського відділу поліції полковнику поліції Юрію ГРЕЧИШКІНУ та керівників підпорядкованих підрозділів.

На нараді звітували керівники Волноваського відділу поліції та підпорядкованих відділень поліції, які розповіли про позитивні результати, а також недоліки у роботі. При цьому аналізувалася як робота за напрямками в цілому, так і службова діяльність окремих співробітників.

Так, з початку року в Волноваській оперативній зоні, куди входять Волноваський, Мар’їнський, Великоновосілківський, Нікольський райони та м.Вугледар, зареєстровано майже 33  тисячі заяв та повідомлень від громадян, в 5606 випадках люди повідомляли про злочини кримінального характеру.

 

На території Волноваської оперативної зони було скоєно 10 вбивств – 6 з яких у Волноваському районі та 4 у Мар’їнському. Всі зловмисники затримані.

 За вказаний період поліцейські з незаконного обігу більше 200 разів вилучали наркотичні речовини. Загалом було вилучено майже 39 кг наркотиків з яких понад 36 кілограмів – марихуани.

 Також з незаконного обігу вилучено 60 гранат, майже 6 тисячі набоїв та близько 4 кілограмів вибухівки.

 

У цьому році скоєно понад 1 100 крадіжок, з них розкрито майже половина.

Правоохоронці розкрили 5 розбійних нападів та  8 грабежів та затримали нападників.

Окремий напрямок - пошук безвісти зниклих та затримання зловмисників, що переховуються від правосуддя. З початку року поліцейські Волноваської оперативної зони розшукали більше 58 безвісті зниклих  громадян та 112 злочинців.

 

За результатом наради були прийняті рішення щодо активізації діяльності окремих підрозділів та служб відділу по конкретним напрямкам роботи.

 

 

Волноваський відділ поліції

Донецької області

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета