Поліцейські Волновахи провели урок з правил дорожнього руху

13.11.2019


Загадки, кросворди, змагання та моделювання ситуацій безпечного поводження біля проїжджої частини – у 2 класі Волноваської ЗОШ №3 діти та поліцейські поринули у світ правил дорожнього руху.  Солодкими дорожніми знаками правоохоронці пригостили малечу по завершенню уроку.

Сьогодні до маленьких учасників дорожнього руху з цікавими завданнями та солодкими подарунками прийшли гості «у погонах». 

Поліцейські підготували для другокласників кросворди та загадки на перевірку їх знань стосовно правил дорожнього руху. Дітлахи навперебій розповідали як правильно вести себе біля проїжджої частини, задавали питання та, розділившись на команди, капітанами і помічниками для яких стали офіцери поліції, змагалися на першість у розгадуванні кросвордів.

 

За результатами сьогоднішнього заходу переможцем став кожний.

Поліцейські подякували школярам за їх знання і активну участь та вручили тематичні солодкі подарунки.

«Сьогоднішній захід пройшов на одному подиху. Ми не тільки нагадали дітям про необхідність дотримуватися ПДР, а й перевіририли їх знання з даної теми, адже діти – найуразливіша категорія серед учасників дорожнього руху. Приємно вразило те, що 7-річні дітки навперебій і правильно відповідали на наші «провокаційні» запитання з правил дорожнього руху та у командних змаганнях обговорювали завдання, прислухувалися один до одного та злагоджено працювали. Дуже раді, що наші солодкі дорожні знаки прийшлися до смаку дітлахам» - говорить начальник сектору реагування патрульної поліції №3 Сергій Лісовін.

 

Волноваський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета