НА ДОНЕЧЧИНІ ПОНАД ДВІ ТИСЯЧІ ПЕНСІОНЕРІВ І ВЕТЕРАНІВ МВС ДОСІ У СТРОЮ: ДОПОМАГАЮТЬ КОЛЕГАМ ТА ДІЛЯТЬСЯ ДОСВІДОМ З МОЛОДДЮ

14.11.2019


Донецька обласна ветеранська організація ГО «Асоціація ветеранів МВС України» допомагає захищати права та інтереси людей, що роками протистояли злочинності. Асоціація запрошує до співпраці пенсіонерів та ветеранів МВС України.

Ветеранська організація на Донеччині існує три роки. Пріоритетним завданням громадської організації є координація зусиль пенсіонерів та ветеранів для захисту їхніх економічних та соціальних прав. Члени асоціації отримують також допомогу на лікування та оздоровлення, сприяння вирішенню житлових потреб.

Сьогодні обласна ветеранська організація має сім відокремлених підрозділів - первинних ветеранських організацій, що наразі діють у Бахмуті, Слов'янську, Лимані, Покровську, Мар'їнському та Великоновосілківському районах та Лівобережному районі міста Маріуполь.

На цей час в Донецькій області нараховується 12100 пенсіонерів та ветеранів МВС України. За 3 роки існування організації до її складу вже долучилися 2325 осіб. Правоохоронці у запасі мають активну життєву позицію та допомагають іншим.

Донецька обласна ветеранська організація запрошує до співпраці осіб, які завершили службу в органах МВС України за вислугою років або досягли пенсійного віку.

Контактні телефони 050-927-09-02, 068-624-40-88

Ел. пошта veteran.don.mvs@gmail.com

 

Відділ комунікації поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета