СТАРШОКЛАСНИКИ ЗІ ВСЬОГО РЕГІОНУ ВІДВІДАЛИ ГОЛОВНИЙ ОФІС ПОЛІЦІЇ ДОНЕЧЧИНИ

14.11.2019


120 хлопців та дівчат, яким вже невдовзі належить обрати свій професійний шлях, ближче познайомилися з роботою в поліції. В рамках екскурсії школярі дізналися про діяльність співробітників слідчого та кримінального блоку, Кінологічного центру, як стати курсантом ДЮІ, а в музеї поліції – про історію реформування сучасної системи правоохоронних органів.

Вчора, 12 листопада, учні з Добропілля, Вугледара, Великої Новосілки та Маріуполя, які планують зв’язати своє життя з правознавством, дізналися, як сьогодні працюють поліцейські в регіоні.

Чергова частина та Єдиний аналітичний сервісний центр (UASC) – з цього почалося знайомство з Головним управлінням поліції Донеччини. Підлітки дізналися, куди стікається оперативна інформація зі всієї області, як працюють оператори колл-центру «102», як диспетчери керують нарядами.

Учням розповіли про систему інтелектуального відеоспостереження, яка допомагає поліцейським розкривати злочини та затримувати правопорушників, та про роботу дівчат-операторів «гарячої лінії». Саме вони першими виходять на зв’язок з людиною, яка потребує допомоги та телефонує до поліції.

Потім школярі завітали до відомчого музею поліції Донеччини, де дізналися про історію розвитку та становлення правоохоронних органів Донецької області. Особливо дітей зацікавили зразки зброї, яка була на устаткуванні правоохоронних органів у минулому столітті, транспортні засоби та прилад для створення фоторобота.

А далі школярі вирушили до Кінологічного центру поліції Донеччини, де познайомилися і чотирилапими помічниками правоохоронців.

Наостанок учні завітали до Донецького юридичного інституту, який базується в Маріуполі. Тут підлітки мали змогу поспілкуватися з викладачами, курсантами та дізнатися про умови вступу до відомчого вишу.

Екскурсія була інформативна та насичена. Більшість з екскурсантів виявили бажання повернутися до главку поліції вже «у погонах».

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета