Поліція продовжує проводити профілактичні заходи щодо попередження порушень правил дорожнього руху водіями великогабаритних транспортних засобів у Волновасі

14.11.2019


Як повідомлялося раніше, Військово-цивільна адміністрація встановила заборонні знаки на всіх в’їздах у місто, які обмежують рух великогабаритного транспорту, маса яких перевищує 10 тон.  Правоохоронці проводять заходи щодо виявлення порушників ПДР та притягують їх до відповідальності.

  •  

Завдяки постійному відпрацюванню міста співробітниками сектору реагування патрульної поліції наразі рух великогабаритник транспортних засобів у Волновасі значно зменшився. 

Правоохоронці постійно проводять фіксацію даного правопорушення та притягують правопорушників, які в'їхали на заборонний знак,  до відповідальності.

Сьогодні інспектори сектору реагування патрульної поліції  зупиняли вантажівки, які заїжджали на міст в районі Ценртальної районної лікарні, ігноруючи знак "10т" на  в'їздах в місто.

 

Відносно правопорушників правоохоронці складали адміністративні протоколи та проводили профілактичні заходи щодо попередження данних правопорушень у майбутньому.

 

Також, ми звертаємося до громадян: якщо Ви стали свідком порушення ПДР – повідомляйте в поліцію!

 

Волноваський відділ поліції

Донецької області

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета