У Волновасі відбувся тренінг з протидії насилля

14.11.2019


У Волноваському відділу поліції відбувся тренінг з протидії домашньому насильству в рамках чинного законодавства України за участю представників благодійного фонду «Слов’янське серце» при підтримці агентства ООН у справах біженців. Відтепер жителі Волновахи та Волноваського району отримуватимуть кваліфіковану допомогу у разі домашнього насильства.

Сьогодні у відділу поліції правоохоронці відпрацювали алгоритми захисту постраждалих, зокрема застосування до агресорів нових заходів впливу.

Метою тренінгу є посилення спроможності поліцейських, які першими реагують на повідомлення про випадки домашнього насильства та насильства за ознакою статі.

Співробітники поліції на практиці розглянули порядок застосування заходів відносно кривдника відповідно до змін у законодавстві, зокрема – термінового заборонного припису. З початку року правоохоронцями винесено понад 90 таких приписів. Таким чином, обмежуючи контакти з агресором, поліція убезпечує життя та здоров’я постраждалої та дітей.

Також, поліцейські пропрацювали методики роботи з постраждалими особами, навчилися правильно спілкуватися з ними.

Учасники тренінгу розібрали, що робити,  якщо постраждалі відмовляються від допомоги. Навіть у цьому випадку поліцейські повинні надати постраждалій особі інформацію про її права: на юридичну, психологічну допомогу, можливість отримання тимчасового притулку у закладі для тих, хто потерпає від домашнього насильства, тощо.

 

 

Волноваський відділ поліції

Донецької області

 

 

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета