Поліцейські Волноваської оперативної зони долучились до святкування Дня гідності та свободи

23.11.2019


Правоохорнці з Волновахи, Мар’їнки, Нікольського, Вугледару та Великої Новосілки вшанували громадянський подвиг учасників двох революцій – Помаранчевої та Революції Гідності 2014 року, які стали на захист демократичних цінностей, національних інтересів України та її європейського вибору.

 

21 листопада біля   пам’ятних монументів відбулися мітинги з нагоди святкування Дня Гідності та свободи. Щоб вшанувати вагому дату для України та для всіх її громадян, біля меморіалів зібралися представники місцевого самоврядування, депутати, військовослужбовці, поліцейські та небайдужі громадяни.

Революція гідності змінила новітню історію держави назавжди. Завдяки Майдану країна зберегла шлях європейського розвитку, відстояла принципи демократії. Але досягти цього вдалося, заплативши високу ціну – життям багатьох патріотів.

Всі присутні вшанували хвилиною мовчання загиблих людей які не вагаючись, віддали найцінніше – життя, заради кращого майбутнього та незалежності для України. Мітинг закінчився урочистим покладанням квітів.

Окрім цього, у кожному відділу поліції пройшли заходи присвячені пам'яті Героїв, які віддали життя заради своєї Батьківщини.

Нагадаємо, що в Україні 21 листопада відзначають День гідності і свободи. Свято встановлено указом президента України Петром Порошенко в 2014 році. День гідності і свободи відзначається в честь початку двох революцій: Помаранчевої революції і революції Гідності.

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета