Добове зведення Волноваського відділу поліції за 6-7 січня 2020 року

08.01.2020


За минулі дві святкові доби до поліції Волноваської оперативної зони надійшло 139  повідомлень, 16 - з ознаками кримінального правопорушення.

66 разів правоохоронців викликали мешканці Волновахи та району, 24 повідомлення надійшло до поліції Великої Новосілки, 26 разів на повідомлення громадян реагували поліцейські Мар’їнки.

Без правопорушень кримінального характеру обійшлося на території обслуговування Нікольського та Вугледарського відділень поліції.

Протягом святкових вихідних мешканці Нікольського району звернулися у поліцію 14 разів.

Найменше правопорушень зафіксовано у Вугледарі. Правоохоронці виїжджали на виклики всього 9 разів, у всіх випадках – без ознак кримінальних правопорушень.

 

Минулої доби у Волновасі трапилася дорожньо-транспортна пригода за участю двох легкових  автомобілів. На щастя, обійшлося без потерпілих.

Поліцейські Волновахи, Мар’їнки та Великої Новосілки зареєстрували факти нанесення умисних легких тілесних ушкоджень. Правоохоронці встановили осіб, які спричинили тілесні ушкодження. Наразі за всіма фактами проводяться перевірки за ч. 1 ст. 125 «Умисне легке тілесне ушкодження» Кримінального кодексу України.

Поліція встановлює осіб, які ошукали мешканця Волновахи на суму 18 000 гривень.

11 разів правоохоронці Волновахи виїжджали на сімейні скандали та сварки з сусідами.

Будь-яких надзвичайних подій у Волноваській оперативній зоні не зафіксовано. 

Волноваський  відділ поліції

Донецької області

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета