Анулювання ліцензії та 1,4 мільйони гривень штрафів: поліція притягнула до відповідальності власників закладів, де продавали алкоголь дітям

08.01.2020


Поліцейські попереджають, що законодавством також передбачено покарання за доведення дітей до стану сп’яніння. 

Співробітники ювенальної превенції поліції Донеччини перевіряють торгівельні заклади та попереджають продавців про заборону продажу спиртних напоїв неповнолітнім.

Виявилося, що не всі реалізатори просять юних покупців показати паспорт. Наслідки вживання алкоголя для дитини - отруєння, кома.

Упродовж 2019 року поліцейські виявили і притягнули до адміністративної відповідальності близько 500 порушників, які продавали дітям спиртні, слабоалкогольні напої і тютюнові вироби.

За матеріалами поліції Донецької області Державна фіскальна служба анулювала 67 ліцензій на продаж алкоголю і тютюну.

На власників торгівельних закладів накладено фінансових санкцій на суму понад 1,4 мільйони гривень.

Часто підлітків споюють їх повнолітні друзі та навіть – власні батьки. Правоохоронці склали майже 90 протоколів за ст. 180 Кодексу України про адміністративні правопорушення (доведення неповнолітнього до стану сп’яніння).

Іноді, щоб «обійти» заборону, тинейджери просять дорослих перехожих придбати їм пляшку пива або чогось міцнішого. Закликаємо громадян не брати на себе відповідальність за здоров’я дітей та не виконувати це прохання.

Про факти продажу неповнолітнім алкоголю та інші події, що можуть загрожувати життю та здоров’ю дітей, повідомляйте на лінію 102.

Відділ комунікації поліції
Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета