РІЗДВЯНІ СВЯТА НА ДОНЕЧЧИНІ ПРОЙШЛИ БЕЗ ПОРУШЕНЬ ПУБЛІЧНОГО ПОРЯДКУ

08.01.2020


6 та 7 січня спокій мешканців та гостей регіону забезпечували близько 700 співробітників Нацполіції та військовослужбовців Нацгвардії України. Правоохоронці охороняли порядок поблизу культових споруд та під час масових гулянь.

На Донеччині одне з найбільших християнських свят пройшло спокійно. Впродовж двох днів громадяни відзначали Різдво Христове, правопорядок на вулицях та громадських місцях забезпечували поліцейські, нацгвардійці та представники громадських формувань.

У всіх населених пунктах регіону були проведені богослужіння. Більше 150 храмів відвідали близько 50 тисяч віруючих. Напередодні заходів поліцейські, кінологи та вибухотехніки перевірили кожну церкву та прилеглу територію на відсутність небезпечних предметів.

Загалом на території області пройшло 11 масових заходів. Максимальні сили поліції вийшли на вулиці населених пунктів. Маршрути патрулювання нарядів були наближені до місць масового скупчення людей.

Збільшені групи реагування патрульної поліції контролювали правопорядок на автодорогах. В авторежимі поліцейські слідкували за навколишньою обстановкою. Грубих порушень публічного порядку не допущено.

За минулу добу до поліцейських надійшло близько 700 звернень від громадян, більшість з яких мали інформаційних характер.

Поліцейські продовжують працювати у посиленому режимі. Просимо всіх громадян з розумінням поставитися до впроваджених заходів безпеки.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета