Добове зведення за 08 січня 2020 року у Волноваській оперативній зоні

09.01.2020


За минулу добу до поліції Волноваської оперативної зони від громадян надійшло 74 повідомлення, 13 з них мали ознаки кримінального правопорушення.

31 раз правоохоронців викликали мешканці Волновахи та району, 13 повідомлень надійшло до поліції Великої Новосілки, 18 разів на повідомлення громадян реагували поліцейські Мар’їнки та 6 разів нікольські правоохоронці.

Без правопорушень кримінального характеру обійшлося на території обслуговування Вугледарського відділення поліції. Протягом доби вугледарці зверталися у поліцію 7 разів стосовно інших правопорушень.

Поліція Волновахи встановлюють осіб, які протягом доби ошукали громадян на загальну суму 32 500 гривень.

А профілактичні заходи, які вживають правоохоронці Великої Новосілки щодо попередження випадків шахрайства, уберегли місцеву мешканку від втрати 5 000 гривень.

 

Правоохоронці Мар’їнки виявили та затримали чоловіка, що знаходився у розшуку, а на КПВВ вилучили у 24-річної дівчини готовий до вживання канабіс.

 

Чотири факти крадіжок задокументували поліцейські Волноваської оперативної зони, 1 з них правоохоронці Нікольського відділення поліції оперативно розкрили.

 

Волноваський відділ поліції

Донецької області  

 


 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета