У Великоновосілківському районі школярі дізналися про курсантські будні майбутніх правоохоронців

09.01.2020


Сьогодні у с. Нескучне Великоновосілківського району завітали правоохоронці та курсанти Донецького юридичного інституту аби розповісти про навчання у виші МВС та запросити випускників приєднатися до великої поліцейської родини.

Випускники загальноосвітніх навчальних закладів вже починають задумуватися про те, куди вступати після закінчення школи.

Тому, сьогодні до учнів 9-11 класів Нескучненської загальноосвітньої школи завітали співробітники поліції Великої Новосілки та майбутні правоохоронці – курсанти Донецького юридичного інституту.

Профорієнтаційна робота спрямована на те аби показати всі переваги навчання на поліцейського та допомогти випускникам зробити правильний вибір майбутньої професії.

 Курсанти Донецького юридичного інституту з радістю поділилися із школярами своїми враженнями від навчання та складання Присяги на вірність народові.  Також, майбутні правоохоронці розповіли про те, як вступити до вишів системи МВС та до чого потрібно підготуватися перед тим, як обрати службу в поліції.

Представники інституту наголошували на тому, що навчальний заклад має не тільки потужний науково-педагогічний колектив, але й хорошу матеріально-технічну базу, яка дозволяє молодій людині сумлінно навчатися, займатися науковою діяльністю, спортом, брати участь у художній самодіяльності, розвивати свої здібності й таланти.

Нагадаємо, що Великоновосілківське відділення поліції потребує поповнення. Ми  чекає на рішучіх випускників навчальних закладів, які виявили бажання  допомагати людям та захищати їх права. 

Бути поліцейським -  престижно!

 

 

Волноваський відділ поліції

Донецької області

 

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета