У Волноваському відділі поліції підбили підсумки роботи за минулий 2019 рік

11.01.2020


Підбито підсумки роботи кожного підрозділу та служби, проаналізовані недоліки в роботі та намічені подальші перспективні напрямки діяльності роботи відділу.

Підведення підсумків відбувалося при заступнику начальника-начальника слідчого управління Головного управління Національної поліції в Донецькій області полковнику поліції Сергію БЕСЕДІ, начальнику Волноваського відділу поліції полковнику поліції Юрію ГРЕЧИШКІНУ та керівників підпорядкованих підрозділів.

 

На нараді звітували керівники Волноваського відділу поліції та підпорядкованих відділень поліції, які доповіли про позитивні результати, а також недоліки у роботі. При цьому аналізувалася як робота за напрямками в цілому, так і службова діяльність окремих співробітників.

Так, з початку року в Волноваській оперативній зоні, куди входять Волноваський, Мар’їнський, Великоновосілківський, Нікольський райони та м.Вугледар, зареєстровано майже  39  тисяч заяв та повідомлень від громадян, в 6602 випадках люди повідомляли про злочини кримінального характеру.

 

На території Волноваської оперативної зони було скоєно 13 вбивств. Всі зловмисники затримані.

 За вказаний період поліцейські з незаконного обігу більше 200 разів вилучали наркотичні речовини, з яких 17 фактів - збут наркотиків.

 Також з незаконного обігу вилучено 63 гранати, майже 7  тисячі набоїв, близько 4 кілограмів вибухівки та 6 одиниць вогнепальної зброї.

 

У цьому році скоєно понад 1200 крадіжок, з них розкрито половина.

Правоохоронці також розкрили 7 розбійних нападів,  13 грабежів та затримали нападників.

Окремий напрямок - пошук безвісти зниклих та затримання зловмисників, що переховуються від правосуддя. З початку року поліцейські Волноваської оперативної зони розшукали більше 66 безвісті зниклих  громадян та 132 злочинця.

 

За результатом наради були прийняті рішення щодо активізації діяльності окремих підрозділів та служб відділу по конкретним напрямкам роботи.

 

 

 

Волноваський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета