Поліція Донеччини вшанувала пам’ять жертв теракту під Волновахою

13.01.2020


13 січня 2015 року бойовики випустили гради по блокпосту на автодорозі «Маріуполь-Слов’янськ-Донецьк». Під терористичний вогонь потрапив рейсовий автобус «Златоустівка-Донецьк». 12 життів було обірвано, доля ще 18 знаходилася в руках лікарів.

З дня трагедії минуло 5 років, а в пам’яті волновасців і досі гримлять звуки тих вибухів та лунають сирени швидких медичних допомог.

Кодного року керівництво поліції Донеччини, народні депутати, представники місцевої та районної влади, родичі загиблих та громадяни вшановують пам’ять тих, став жертвою бойовиків в той «чорний» день.

Сьогодні біля пам'ятного знаку зібралися помічник начальника ГУНП в Донецькій області Олег Ягольник, начальник Волноваського відділу поліції Юрій Гречишкін, народний депутат України Дмитро Лубінець, представники обласної, районної та міської ради, родичі загиблих та місцеві жителі Волновахи.

Присутні поклали квіти та схилили голови у хвилині мовчання, аби згадати поіменно про кожного із загиблих.

На пам’ятному знаці викарбувані 12 імен тих, чиє життя обірвалося в одну мить, аби кожен мешканець усвідомлював ціну миру і зробив усе можливе, аби об’єднатися проти війни.

 

 

 

Волноваський відділ поліції

Донецької області

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета